Pi-Hole - procentuální objem blokované reklamy (rekordy)

Mám taky problém s mobilem a IPv6.

Nainstaloval jsem Pihole a vše vypadalo ok, ale neblokovalo to na Androidu. V logu jen občas tak jeden požadavek ze sta na nějaké google adresy. Googlením jsem zjistil, že Android 5+ se údajně (když má IPv6) na DNS ptá jen po IPv6, takže moje DNS IPv4 adresa Pihole se mu sice přes DHCP propaguje, ale vůbec ji nepoužívá. Mám Android 6.0.1, je možné, že to pak zase změnili nebo že si to každý upravuje po svém, protože pár lidem to tu jak čtu funguje. Nebo nemají IPv6…

Takže moje otázka, jak do DHCP dát IPv6 DNS adresu Pihole? Zkoušel jsem ji dát v Luci do DHCP-Options k IPv4, zkoušel jsem ji dát na záložku IPv6 do Announced DNS servers, ale buď to nedělalo nic, nebo přestalo fungovat celé DNS a nedostal jsem se nikam.

Zkoušel jsem zakázat přidělování IPv6 adres, to se mi vůbec nedařilo a nakonec pomohlo jen zakázat celé WAN6 rozhraní, mobilu nezbývá, že se zeptat IPv4, ale zdá se mi, že teď všechno déle trvá.
Pihole IPv6 má, tak jak tuto adresu korektně propagovat jako DNS abych mohl IPv6 zase povolit?