Omnia - Foris Unhandled Exception

Tak uz zacinam trosicku ztracet nervy s celou slavnou Omnii.

Takze si dovolim takove mensi resume:

  • zrejme osoupana eMMC pamet i presto, ze provoz LXC byl celou dobu smerovan na SSD a i z nej vse fungovalo.

  • za chvilku to bude mesic, co jsem polozil dotaz a do dneska zadna reakce kohokoliv z teamu, pripadam si tu, ze si tu trpim samomluvou. Zadny, ani sebemensi naznak toho, co bych mohl udelat nebo zkusit.

  • nikde zadne poradne upozorneni nebo postup, jestli se ma instalovat TOS 4.x nebo nema a pripadne co v nem je nebo neni funkcni.

  • maji fungovat LXC v TOS 4.x nebo nemaji? Pokud nemaji, jakym zpusobem to ma zakaznik rozchodit?

  • v dokumentaci je zminena migrace z eMMC na SSD/USB, ale proc zde neni zminena i varianta prechodu zpet?

  • opravdu pri factory restartu clovek prijde o vsechny data na systemovem SSD? Pokud ano, tak by opetovne melo byt nekde vyslovne varovani, protoze obvykle tam jsou minimalne prave LXC kontejnery.

Mohl by se k tomu laskave uz konecne nekdo z teamu vyjadrit? @Pepe? Nebo kdo ma vubec toto na starosti?

Z nekritickeho fandy Turrise se ze me pomalu zacina stavat opacny extrem. Mesic bez funkcniho routeru, vsechny LXC offline a zrejme asi bez nadeje jejich rozchozeni.

1 Like