Kam se nám vytrácí náš Community manager?

… a ještě @sairon (Honza Čermák - bývalý vývojář Forisu).
O tom, že v SW teamu již není @vorner (Michal Vaner), ani nevím … to proběhlo nějak potichounku a ani se to ke mně žádnou cestou nedostalo. Až teď

2 Likes

Michal Vaner odchází koncem října.

1 Like

OK, díky za info.
Nešlo by někam vypsat, kdo je teď aktuálně v Turris teamu a za co konkrétně je zodpovědný?

Kdysi o tom byl přehled i díky tomu, že na konci každé přednášky o Turrisu na IT konferenci měl @beda poslední “slajd” s poděkováním členům týmu … teď se v tom malinko ztrácím, i když jistý přehled (zejména díky občasnému sledování GITu) si stále zachovávám (ale není to zrovna nejpohodlnější cesta).

Díky :slight_smile:

To byl hezký počin, bohužel dneska máme přes 20 lidí - ale menším písmem bych to tam mohl nacpat :slight_smile:

Nahrál bych vám sem organizační diagram, ale zase byste si stěžoval, že je to moc korporátní, tak teď nevím, co s tím - nějaké XML? :slight_smile:

2 Likes

XML … v korporátu?
Koupil bych na to být Vámi nějaký pěkný proprietární SW! :slight_smile:

A jinak … slajd v PowerPointu zvládne 3 sloupečky po 6 lidech … to mám vyzkoušené.
Jeden pak může být nad tím vším nahoře (třeba Vy jako šéf :wink:) a jeden oukropeček dole pod tím vším (aby věděl, že se mu blýská na “časy” … schválně nepíšu, že lepší nebo horší … každý to má jinak).

Tak už se těším na nejbližší přednášku o Turrisu (třeba na konferenci IT17.2) :slight_smile:
A přijdu si to poslechnout osobně … slibuji! Dovolené mám “habakuk”

Když my tady v Turrisu máme managementu jen málo. Makat nemusí jen nejvyšší, ten si chodí po fóru a vybavuje se tam, místo aby leštil rukávem Omnie ve výloze …

3 Likes

Aha, tak pak už je mi jasné, proč nikdo nerozhodl, že v testovací farmě Turrisů 1.x má být více než jeden s JFFS2 filesystémem a díky tomu k většině uživatelů přišel čert.
P.S.: Slíbil jste nám, že po uklidnění situace bude elaborát … bude?

3 Likes

Děkuju Vám za všechny společné dny a dobrodružství. Toto je můj poslední příspěvek jako člen týmu Turris.

Hodně štěstí všem, uživatelům i týmu. Opatrujte se! :slight_smile:

5 Likes