Chyby pri upgrade z 5.4.4 na poslednu verziu

Odkladal som to dlho, pretoze som neveril, ze by to bolo o preskoceni viacerych verzii a potrebujem robit nonstop z domu. Nakoniec som nasiel volny cas a spravil cistu instalaciu s usb na najnovsiu 6.3.3. Bohuzial to nepomohlo. Router nahodne po par minutach 1-20m ostal nedostupny, bez pingu a bez internetu. Kontrolky LAN ostali blikat ako normalne, cervena dioda vedla usb ostala off.

Po instacii som skusil aj factory reset, nasledne som skusil aj prechod na HBT, vsetko bez vysledku. Hladal som ci sa nieco nove odvtedy neudialo, narazil som na workaround ohladom nahodneho resetu tu Mox reboots randomly after TOS 6.0 upgrade - #25 by Stepan - SW bugs discussion - Turris forum ale nepomohol ani dany command cez ssh. Nakoniec som musel po par hodinach spravit reflash na staru “dobru” 5.4.4, ktora je stabilna (az na nejake muchy ako napr. po reboote treba off/on). Vypnute automaticke updaty, typ padom nedostupne balicky. Neviem co s tym dalej.

cista instalacia

posledny update s HBT

nasledny downgrade na 5.4.4

nejaky napad, odporucenie? vedel by niekto z turrisu cez logy poskytnut pomoc, ci sa jedna o sw alebo hw chybu?

Vdaka.