Bug - turris web

**ač mám zašrtnuto tohle, tak to nejede. **
ten krám mne stále upozornuje že nechodí data

omluvte mou nasranost. ale první mi odejde turris omnia do křemíkového nebe a pak nejde ani vypnout tuhle tu otravnost.

A co se stalo s Omnií?
Odepsal jsi si interní flashku?

přestože jsem více méne od začátku měl veškerá data na nasu, včetně lxc. tak před týdnem nastal stav - read only filesystem.

No jo, holt je to jenom technika.
Já jsem vlastníkem modráka (Turris 1.x) a také jsem ho měl kdysi na výměně kvůli vadným sektorům v NAND flashce.
Ale to jsou spíš výjimky než pravidlo … jedná se o spolehlivé routery. Ale holt občas si tu smůlu někdo vybere.
Držím Vám palce, ať se Vaše situace brzy vyřeší … předpokládám, že jste ještě v záruce?

tak jednoznačně jsem v záruce, každopádně router je prostě nejdůležitější prvek a hodně věcí to naruší když odpadne.
EDIT: po prvním failu kdy se neprovedlo přehrání medkit imagí (4 ledky) jsem dal flashku ze zadní na přední USB port a najelo to.

Nicméně, už přetekl můj pohár trpělivosti. V dohledné době nechci používat turris jako router. Ale jako kvalitní AP. Nicméně, nelze jej do modu AP jednoduše přepnout. To je velká škoda!

Vzhledem k tomu, že se blíží turris mox, kde bude jedna z aplikací AP tak je to velká škoda že to Turrris OS neumí.

Pravdou je, že s takovým módem používání asi nikdo při návrhu nepočítal. Přeci jen je používání Turrise (který je dosti drahý jako router) v módu pouze AP cenově trochu moc drahý špás.

Všimnul jsem si, že už prodáváte … tak ať se Vám to brzy podaří udat.

1 Like